Kocaman şenlik: Minifest

  • Giriş : 04.09.2006 / 00:00:00

Çocuk Şenliği Minifest, 22-24 Eylül tarihlerinde Maslak Parkorman’da. Biletler 4 Eylül Pazartesi günü Biletix üzerinden satışa çıkıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çocukların festivali Minifest yaklaşıyor: 22 Eylül Cuma’dan 24 Eylül Pazar akşamına kadar sürecek olan Minifest, Maslak Parkorman’da her yaş grubundan çocuklara çeşitli sanat dallarıyla zenginleştirilmiş hareketli ve rengarenk bir dünya sunacak.

Minifest biletleri 4 Eylül Pazartesi günü Biletix satış noktaları, www.biletix.com, Biletix çağrı merkezi (216) 556 98 00 aracılığıyla satışa çıkıyor.

Minifest’e katılan çocuklar üç gün boyunca Parkorman’ın değişik alanlarına yayılmış olan Atölye Çalışmaları’na katılıp el sanatlarından dansa, tiyatrodan müziğe, arkeolojiden çalgı yapımına, masal anlatılarından gösterilere kadar birçok sanat çalışmaları gerçekleştirecekler.

Kazı Atölyesi, Mozaik Atölyesi, Hareket Atölyesi, Çamurköy, Bir Şehir Yaratmak, Müziğimi Arıyorum, Oyuna Davet, Yapalım Çalalım, Camocağı, CimCimler Artistik Jimnastik Atölyesi Parkorman’da minifest kapsamında yer alacak eğlenceli atölye çalışmalarından sadece birkaçı… Minifest konukları her gün farklı bir atölye çalışmasına katılabilecekler.

Minifest; İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından Renault, Toys R Us ve Türkiye İş Bankası’nın destekleriyle gerçekleştiriliyor. Mekan sponsorluğunu ise Parkorman üstleniyor.

BİLETLER KAÇA SATILIYOR?

Minifest’in biletleri:
3 - 12 yaş çocuklar için 6 YTL; daha üst yaş grupları ve ebeveynler için 7,5 YTL’den satılacak.

0 - 2 yaş çocukları için giriş yine ücretsiz olacak.

Çocuklar, Minifest programındaki tüm atölye çalışmaları ve gösterilere ücretsiz olarak katılabilirler. (Sadece Party-Kids alanı içinde bulunan tren jetonludur).

minifest Danışma Hattı: (212) 334 07 93

Bilgi için: www.iksv.org/minifest

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious