Kocanın yatak odasında çıldırdığı an

Kocanın yatak odasında çıldırdığı an.12557
  • Giriş : 30.05.2008 / 00:12:00
  • Güncelleme : 31.05.2008 / 20:01:01

Yatak odasında eşinin yanına giden koca, gördüğü manzara karşısında çıldırdı. Yatak odası kan gölüne döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde bir kişi, evinin yatak odasında uygunsuz durumda bulduğu eşi ile sevgilisini bıçaklayarak öldürdü. Olay sırasında çiftin 7 ve 10 yaşlarındaki iki kızları yan odada uyuyordu.

Bir temizlik firmasının gece vardiyasında işçi olarak çalışan Murat O. (39), eşi Nazlı O’nun (29) kendisini aldattığı yönündeki söylentilerin artması üzerine dün gece Ciftehavuzlar Mahallesi Enver Sokak’ta bulunan evlerine gitti.

Evin yatak odasına giren Murat O, eşi ile R.F’yi (36) uygunsuz halde buldu. Murat O, eşini ve beraber olduğu kişiyi bıçaklayarak öldürdü.

Cinayetin ardından, yatak odasının kapısını kilitleyerek dışarı çıkan ve kayınpederinin İsmetiye köyündeki evine giden zanlı, buradan Asayiş Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru bir akrabasını telefonla arayarak, eşi ve sevgilisini öldürdüğünü bildirdi.

İhbar üzerine söz konusu eve giden güvenlik güçlerine kapıyı, olay sırasında yan odada uyudukları öğrenilen çiftin 7 ve 10 yaşındaki kızları açtı. Çiftin 2 çocuklarının daha olduğu ancak onların köyde akrabaların yanında kaldığı öğrenildi.

Güvenlik güçleri, kapısının kilitli olması nedeniyle camını kararak girdikleri yatak odasında, Nazlı O. ile R.F’nin cesetleriyle karşılaştı.

Zanlı, polis memuru akrabasına adresini söylediği evde gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious