Kocasının cesedinin altında 4 gün yaşadı

Kocasının cesedinin altında 4 gün yaşadı.9779
  • Giriş : 01.05.2008 / 10:18:00

Kalp krizi geçiren kocasının cesedinin altında sıkışan kadın bakın nasıl kurtarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ABD'de akıllara durgunluk veren bir olay gerçekleşti. Kalp krizi geçiren 77 yaşındaki adam eşinin üzerine yığıldı. Kocası olay yerinde ölen kadın 4 gün boyunca Roberts'ın altından kalkamadı.

Her gün Roberts çiftinin evine günlük gazeteleri bırakan Bruce Pitts, 4 gün boyunca ailenin gazeteleri kapının önünden almadığını görünce şüphelendi. Evden ses gelmemesi üzerine kapıyı kırarak içeri giren Pitts, gördüklerine inanamadı. Kocası Fred Roberts'ı kalp krizinden kaybeden Blanche Roberts eşinin altında sıkışıp kalmıştı.

77 yaşındaki kocası Fred'in kalp krizi geçirerek üzerine düştüğünü söyleyen 84 yaşındaki Blanche, 4 gün boyunca kocasının altında yaşadığını ve kurtulamadığını söyledi. 4 gün boyunca yemek yiyemeyen, su dahi içemeyen kadın, en büyük sıkıntısının ise tuvalete gidememek olduğunu belirtti. Blanche'yi kurtaran Pitt, yaşlı kadının ilk olarak kendisinden bir bardak su istediğini kaydetti.

EŞİM UYUYOR

Vücudunda morluklar oluşan Blanche'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Pitts, Blanche'yi bulduğunda oldukça sakin gözüktüğünü, kendisine eşinin uyuya kaldığını söylediğini ifade etti. Pitts'i kendisine Allah'ın bir kurtarıcı olarak gönderdiğini söyleyen Blanche Roberts, gazete dağıtıcısına minnettar olduğunu kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious