Koçfinans'tan 'kredi koruma sistemi'

Koçfinans'tan 'kredi koruma sistemi'.7768
  • Giriş : 17.11.2008 / 12:18:00

Tüketici finansmanı sektörünün lider şirketi Koçfinans, tüketicilerine, taksitlerini koruma altına alabilecekleri yeni bir ürün sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Koçfinans otomotiv kredisi müşterilerine, taksit ödemelerini zora sokacak beklenmeyen durumlar gerçekleştiğinde devreye girerek, tüm meslek gruplarına hitap eden kapsamlı teminatları sayesinde, ödemeleri güvence altına alan, Kredi Koruma Sistemini sunuyor.

Kredi Koruma Sistemi, standart hayat sigortası teminatlarının yanısıra, ücretli çalışanlar için işsizlik, serbest çalışanlar için kaza veya hastalık, diğer tüketiciler için ise tehlikeli hastalık risklerinin gerçekleşmesi durumunda kalan taksit ödemelerini tüketici adına yapan bir sigorta ürünüdür. Koçfinans müşterileri taksitlerine eklenecek küçük ödemelerle bu hizmetten kolayca faydalanabilmektedir.

Koç Tüketici Finansman A.Ş'nin tüketici ile buluşturduğu bu sigorta ürünleri Cardif Hayat A.Ş, Cardif Sigorta A.Ş, Koç Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş tarafından hizmete sunuluyor.

Koçfinans'ın tüketicilerine sunduğu bu hizmet hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler www.kocfinans.com.tr 'ye girerek “Taksitleriniz Koruma Altında” başlığından faydalanabilirler.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*