Koçtaş'tan yeni mağaza

  • Giriş : 24.07.2006 / 00:00:00

Koçtaş, 10. mağazasını Yenibosna'da hizmete sundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ev geliştirme sektöründe faaliyet gösteren Koçtaş'ın 10. mağazasının açılış törenine katılan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bundan sonraki 5 yıl içinde mağaza sayısını 35'e ulaştırmayı hedeflediklerini belirterek, "Hizmetlerimize gösterilen ilgi, yaptığımız tüm işlerde bizi, kalite çıtasını en yüksek seviyelere çıkartmaya zorlamaktadır" dedi. Mustafa Koç, açılışın ardından, Koçtaş Mağazası'na komşu Zaman Gazetesi'ni ziyaret etti.

Koçtaş, 10. mağazasını Yenibosna'da hizmete sundu. Mağazanın açılış törenine katılan Mustafa Koç, burada yaptığı konuşmada, Yenibosna Koçtaş mağazasının açılışının iki açıdan önem arzettiğini ifade ederek, "Birinci olarak şüphesiz bu mağazamızın açılışı, 'tüketiciye en yakın topluluk olma' hedefimiz doğrultusunda bizim için önemli bir adımdır. İkinci sevindirici nokta da 1996'da ilk Koçtaş mağazası Bornova'da açılmıştı. Bugün 2006'da yani 10 yıl sonra 10. mağazamızı Yenibosna'da açıyoruz" şeklinde konuştu. 1 yıl gibi kısa bir sürede yeni 5 Koçtaş binası açarak 10 merkezde hizmet vermeye başladıklarına dikkat çeken Koç, bundan sonraki 5 yıl içinde de mağaza sayısını 35'e ulaştırmayı hedeflediklerini dile getirdi. Musafa Koç, "Hizmetlerimize gösterilen ilgi, yaptığımız tüm işlerde bizi kalite çıtasını en yüksek seviyelere çıkartmaya zorlamaktadır" diye konuştu.

Konuşmasının ardından açılış kurdelesini kesen Mustafa Koç, törene katılan İşadamı Adnan Polat ve Koçtaş Genel Müdürü Levent Çakıroğlu ile birlikte Koçtaş mağazasını gezdi. Bu arada, Mustafa Koç, açılışın ardından Zaman Gazetesi'ni ziyaret etti. Burada Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve ekonomi editörleriyle biraraya gelen Mustafa Koç, gazetenin yeni binasını gezdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious