Kokkalis ile Terim anlaştı!

Kokkalis ile Terim anlaştı!.11040
  • Giriş : 04.05.2008 / 08:27:00

Yunan şampiyonu Olympiakos'un ısrarla istediği Milli Takım Teknik Direktörümüz, Larissa'da oynayan Tümer'den bilgi aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yunanistan şampiyonu Olympiakos'un gözünü diktiği Fatih Terim, Yunan ekibi ve Yunan ligi ile ilgili olarak milli takımdan oyuncusu Tümer Metin'den bilgi aldı. Tümer bu sezon ortasında askerlik yaşının gelmesi nedeniyle Yunanistan'a transfer olarak Larissa kulübünde forma giymişti. Yunanistan basını, son 12 yılda 11 kez şampiyon olan Yunanistan futbolunun en büyük takımı Olympiakos'un başkanı Sokratis Kokkalis'in, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olacak bir ekip kurmak istediği, bu sebeple Fatih Terim'i mutlaka takımın başına getirme arzusunda olduğu şeklinde haberler yapmıştı.

'KOKKALİS İLE TERİM ANLAŞTI'

Hatta Yunan basını, başkan Kokkalis ile Terim'in Avrupa Şampiyonası sonrası takımın başına geçmesi için kesin anlaşmaya vardığı iddialarına da yer vermişti. Terim'in geçtiğimiz günlerde Tümer'den Olympiakos ve Yunan ligiyle ilgili bilgi alması bu haberlerin doğru olabileceğine dair yorumlara neden oldu.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious