Köksal Toptan: Ümitli olmak istiyoruz!

Köksal Toptan: Ümitli olmak istiyoruz!.7118
  • Giriş : 26.03.2009 / 23:17:00

Toptan, Yazıcıoğlu'nun helikopterinin düşmesiyle ilgili, Kahramanmaraş Havaalanı'nda yetkililerden bilgi aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Toptan, hava alanından ayrılırken gazetecilere yaptığı açıklamada, ''Ümitli olmak istiyoruz. Her şey yapılıyor, devletin bütün birimleri çalışmalarını yürütüyor'' dedi.

Güvenlik kuvvetlerinin, valinin ve diğer görevlilerin ellerinden geleni yaptıklarını belirten Toptan, Muhsin Yazıcıoğlu'nun Türk Milliyetçiliği'nin önemli isimlerinden biri olduğuna işaret etti.

Toptan, ''Onu sevenlerin ve tüm milletimizin sükunetle, sağduyu içinde çalışmaların tamamlanmasını beklemesini istiyoruz'' diye konuştu.

Bir gazetecinin sorusu üzerine Toptan, Yazıcıoğlu'nu sevenlerin ve partililerinin sağduyulu davranmasını isteyerek, ''Tüm milletimizin ve onu sevenlerin hemen bir sonuç beklemesi çok doğal, ama sağduyuyu elden bırakmamak lazım. Bu olayda herhangi bir ihmal yok. Asker, polis, valilik ve diğer görevlilerimiz ellerinden geleni büyük bir özveriyle yapıyorlar'' dedi.

Toptan, bir başka soru üzerine de helikopterin teknik arızasının olup olmadığının çalışmaların sonunda açığa çıkacağını söyledi.

Bir gazetecinin, ''BBP camiasına bir mesajınız var mı?'' sorusuna Toptan, ''Hepimiz sağduyu içinde çalışmaların sonucunu beklemeliyiz'' karşılığını verdi.

Toptan, daha sonra kara yoluyla Göksun ilçesine hareket etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*