Köksal Toptan'dan taziye mesajı

Köksal Toptan'dan taziye mesajı.21878
  • Giriş : 28.03.2009 / 15:37:00

TBMM Başkanı Köksal Toptan, siyaset ve düşünce yaşamında saygın bir yeri olan BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun adının, milletin hafızasından ve gönlünden silinmeyeceğini bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Toptan, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ, BBP Sivas İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yancı, Sivas İl Belediye Encümeni Üye Adayı Murat Çetinkaya, İHA Sivas Muhabiri İsmail Güneş ve pilot Kaya İstektepe'nin helikopter kazasında hayatını kaybetmesi nedeniyle yayımladığı mesajda, büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.

Köksal Toptan, mesajında şunları kaydetti:

"Dostum, kardeşim Sayın Muhsin Yazıcıoğlu'nun, böylesine elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılması bizleri ve tüm milletimizi derin bir eleme sevketmiştir.

Mücadelelerle geçen ömrünü milletimize ve ülkemize hizmetle geçiren Sayın Yazıcıoğlu, demokrasimize de çok önemli katkılarda bulunmuştur."

TBMM Başkanı Toptan, mesajında, başta Yazıcıoğlu olmak üzere, kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine, uzun yıllar beraber çalıştığı partili arkadaşlarına, sevenlerine ve tüm millete başsağlığı ve sabır diledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*