Komedi programı niyetine izleyin

Komedi programı niyetine izleyin.14100
  • Giriş : 12.11.2008 / 15:23:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 23:06:13

Elinde şırınga olan bir hemşire stüdyoda bekliyor. Adnan Aybaba'nın kulağı delinip küpe takılacak. Aybaba kulağı deldirmese de küpe takılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Reyting uğruna ekranlarda yapılan seviyesiz tartışmaların sonuncusunu Bekir Hazar köşesine taşıdı. Fox TV ekranlarında yayınlanan Tribün Ateşi adlı programda Adnan Aybaba'nın kaybettiği iddia sonrası kulağını delmek için stüdyoya hemşire getirildi. Elinde şırıngayla bekleyen hemşire Aybaba'nın kulağını delemese de, Adnan Aybaba'ya küpe takıldı.

Geçtiğimiz hafta programda yaşanan rezilliği  Bekir Hazar köşesine taşırken, programın ilginç anlarından derlenen bir videoyu da sizin için yayınlıyoruz.

Bekir Hazar'ın Yeni Şafak'taki yazısı:

Sporcular Hamamı!
Ahmet Çakar, “Fener Sevilla'yı yenerse bikini giyerim” demişti spor programında. Ve o spor programına, Fener'in galip gelmesinden sonra binlerce bikini gönderilmişti. Hatta kanalın spor müdürünün odası bikini mağazasına dönmüştü... Kanal çalışanları mağazaya girer gibi spor müdürünün odasına doluşup, bikinileri kapışmıştı.

Fox'ta'da enterasan bir gece yaşamdı önceki akşam. Tribün Ateşi programını şaşkınlık içinde izledim. Adından da anlaşılacağı gibi bir spor programıydı. Ancak ben kadın programı zannetim. Yanlış algılamadan dolayı ruhumda çatışmalar ve çelişkiler yaşadım.

Çünkü canlı yayında elinde iğneyle bir hemşire vardı. Sık sık eliyle iğneyi kaldırıyor, kamera zoom yapıyor, iğneden sıvı fışkırıyordu. Stüdyoda birinin kulağını iğne ile delecekler ve küpe takacaklardı. Hatta küpe takma merasiminden sonra, kulağı delinen elemana bir de bilezik takma töreni vardı.

Sakın yanlış anlamayın, bu bir düğün görüntüsü değildi. Canlı yayında bir gelin kızımız yoktu. Bir hafta önce canlı yayında “Fenerbahçe Arsenal karşısında hezimete uğrar. Eğer bu olmazsa canlı yayında kulağımı deldirip, tektaş küpe takacağım” diyen Adnan Aybaba için yapılan bir törendi.

Arsenal, Fener'i yenemediğine göre Adnan sözünü tutmalı, kulağını deldirip küpeyi takmalıydı. Ancak iğnenin görüntüsünden korktu Adnan oğlumuz. Deldirmedi, tutturgaçlı bir küpeyi kulağına iliştirdi “Fenerbahçe benim sözlerim sayesinde ateşlendi, Arsenal'e yenilmedi” diye bağırarak.

Fenerbahçeli eski futbolcu Engin Verel de elindeki kutuyu açıp, içinden çıkardığı bileziği taktı. Burma bilezik takan hiç çıkmadığı için üzülmüştür diye düşünüyorum Adnan oğlumuz.

Adnan Aybaba'yı bir sandalye üzerine çıkarıp, üzerine altınlar ve paralar takılmasını da bekledim. Eline çeyiz bohçası da tutuşturulabilirdi.Ancak nedense yapmadılar. Olay yarım kaldı. Büyük hayal kırıklığı yaşadım. Yakında spor programlarında kına günleri bekliyorum. Ne bileyim belki canlı yayında spor yorumcularımız kına gecesinden sonra hamama bile gidebilir kameralar eşiliğinde. Canlı yayında spor adamlarımız tüy aldırma, dudağa slikon taktırma, başlarına duvak geçirme olaylarına da girilebilir. Ve dahası program gece yayınlanacağına sabah programı olarak ekrana sürülebilir. Erkek seyirci yerine tamamen kadın izleyiciler stüdyoya doldurulabilir... Programı ismi de Sporcular Hamamı olabilir...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*