Komşusunu öldüren genç, tutuklandı

  • Giriş : 12.02.2007 / 00:00:00

Samsun'da kavga sırasında kendisini bıçaklayan komşusunu öldüren sağır ve dilsiz genç, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Gaziosmanpaşa Mahallesi Vatansever Sokak'ta dün meydana gelen olayda, sağır ve dilsiz olan Yücel C.(23) ile komşusu Kazım Aydın(60) arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönmesi sonucu göğüs ve karın kısmında bıçak darbesi alan Aydın ağır şekilde yaralandı. Samsun Devlet Hastanesi'nde iki kez ameliyata alınan Kazım Aydın, akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Sol dizinden bıçakla yaralanan zanlı Yücel C. ise Gazi Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edilmesinin ardından gözaltına alınmıştı.

Tercüman eşliğinde ifadesi alınan Yücel C.'nin, kendilerinin Kazım Aydın'ın evinin yakınında inşaat yaptıklarını ve bazı nedenlerden dolayı komşusu Aydın ile kavgalı olduklarını ileri sürdü. Zanlı Yücel C., olay günü Kazım Aydın bıçakla gelerek bana saldırdı. Bende onun elindeki bıçağı alarak kendimi savundum" dediği öğrenildi.

Zanlı Yücel C, bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi. Nöbetçi mahkemede sağır ve dilsiz tercümanı aracılığıyla ifade veren Yücel C., tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious