Komutan yaralıları ziyaret etti

Komutan yaralıları ziyaret etti.11815
  • Giriş : 04.10.2008 / 17:44:00

2. Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel, Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Aktütün Jandarma Sınır Bölüğü'ne düzenlenen terör saldırısında yaralananları Hakkari Asker Hastanesinde ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Yurdaer Olcan'la birlikte helikopterle Hakkari'ye gelen Orgeneral Özel, buradan kara yoluyla Hakkari Asker Hastanesine gitti.

Orgeneral Özel ve beraberindekiler, burada tedavileri devam eden yaralı askerleri ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Yaralı askerlerin sağlık durumuyla ilgili olarak doktorlardan bilgi alan Özel, daha sonra Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığına gitti.

Orgeneral Özel ve beraberindekilerin Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında düzenlenecek cenaze törenine katılacağı öğrenildi.

Bu arada, 2. Ordu Komutanı Özel'in Hakkari Asker Hastanesi ile Dağ ve Komando Tugay Komutanlığına gidişi sırasında kent merkezinde yoğun güvenlik önlemi alındı. Orgeneral Özel ve beraberindekileri taşıyan araçların geçişi sırasında yollar araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Konvoyun önünde ve arkasındaki sinyal kesici jammer araçlar dikkati çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*