Konak'ta silahlar konuştu

  • Giriş : 14.06.2006 / 00:00:00

İzmir'in Konak İlçesi Karabağlar Semti'nde bir oto kurtarma ve kiralama şirketinde iki grup arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Olayda 1 kişi ölürken 2 kişi de yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay gece 23.00 sıralarında 4328 Sokak Numara 2/D de bulunan Hancı Oto Kurtarma'da meydana geldi. İddiaya göre poliste hırsızlıktan kaydı bulunan T.D. (32) ile kardeşi Ö.D (29) üç gün önce yanına gittikleri oto kurtarma şirketinin sahibi M.K.'den otomobil kiralamak istedi. İki kardeş, kendilerine olumsuz cevap veren M.K ile tartışarak ayrıldı. Akşam saatlerinde yeniden M.K'nin işyerine giden T.D. ve Ö.D. kardeşler, üzerlerinde bulunan silahı çıkararak işyeri sahibini tehdit etmeye başladı. Bu esnada iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, T.D., Ö.D. ve oto kurtarmada çalışan H.G. (25) yaralandı. Ambulanslarla İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Ö.D., hayatını kaybetti. Yaralanan iki kişi ise tedavi altına alınırken durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Polis, olaydan sonra bir ciple kaçan işyeri sahibi M.K.'yi yakalamak için çalışma başlatırken olayla ilgili soruşturma ise sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious