'Konsantrasyon sorunu yaşıyoruz'

'Konsantrasyon sorunu yaşıyoruz'.10587
  • Giriş : 02.12.2008 / 18:11:00

Güvenç Kurtar, çok ciddi konsantrasyon sorunu yaşadıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kurtar, yaptığı açıklamada, Antalyaspor karşısında rakipten iyi oynamadıklarını, buna karşın sahadan bir puan alarak ayrılmayı bildiklerini kaydetti.
Antalyaspor'un son 5 maçta iyi sonuçlar aldığını, iki yıldır ligin flaş ekibi olan Sivasspor'u yenme başarısı gösterdiğini dile getiren Kurtar, pazar günkü maçta çok pas hatası yaptıklarını anlattı.

Kurtar, oyuncularım iki maçtır verdiği taktiği yerine getirme konusunda sıkıntı yaşadığını vurgulayarak, şunları söyledi:

''Beşiktaş maçında futbolcularım oldukça iyi oynadılar. Konsantrasyon sorunu yaşıyoruz. Devre arasına kadar mümkün olduğu kadar fazla puan almaya çalışacağız. Taraftarımızı memnun etmek için devre arasına kadar en az kayıpla mücadele edeceğiz. Taraftarımız sabırlı olsun. Bir çok sorunla uğraşıyoruz. Transfer çalışmalarımızda devam ediyor. Mutlak bu takıma takviye yapılacak.''

Almanya'daki tedavisi biten ve Bursa'ya dönen Kirita ile ilgili bir soruya Kurtar, ''Biz bu oyuncuya bir hafta izin verdik. Kendisi üç hafta sonra geri döndü. İyi bir futbolcu. İdari bir sorun var. Bu oyuncunun durumu yönetim kurulunun alacağı karara bağlı. Takımın bu oyuncuya ihtiyacı var. Kendisiyle görüşüp oynayıp oynamayacağı hakkında bilgi edineceğim'' yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*