Konserde balkonlara hücum!

  • Giriş : 04.07.2006 / 00:00:00

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 45. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında Gürsu'da gerçekleştirilen ücretsiz halk konserinde sahne alan Ali Şan, sevenlerine keyifli saatler yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gürsuluların büyük ilgi gösterdiği konserde 2 saat sahnede kalan Ali Şan, yaklaşık 5 bin hayranıyla buluştuğu gecede hem coştu, hem coşturdu.

Gürsu Meydanı'nda gerçekleştirilen konserde, 7 yıl aradan sonra bir araya geldiği Bursalı hayranlarıyla hasret gideren Ali Şan, sahneye 2 vokalisti ve 13 müzisyenden oluşan orkestrasıyla çıktı. Bazı şarkılarda çaldığı davuluyla izleyenlere şov yapan başarılı sanatçı, konser boyunca kendi parçalarının yanı sıra, farklı yörelerden çok sayıda türkü seslendirdi.

Sempatik tavırlarıyla büyük alkış alan Ali Şan, sahnenin dört bir yanında yer alan hayranlarından bazılarını sahneye çıkararak, birlikte oynadı.

"Odam Kireç Tutmuyor" türküsünü okurken, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'in yanına giderek mikrofon uzatan Ali Şan, başkanla birlikte düet yaptı.

Bir ara, konser alanının yakınındaki evlerin balkonlarından kendisini izleyen hayranlarına seslenen ve çay yollamalarını isteyen Ali Şan, çayının gelmesi üzerine de afiyetle içti. Baştan sona renkli geçen konserinin sonunda çok keyif aldığını ifade ederek hayranlarına teşekkür eden sanatçı, bir dahaki buluşmaya kadar sevenleriyle vedalaştı.

Konseri, Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin eşleriyle birlikte izledi.

Konserin sonunda sahneye Şahin, başarılı sanatçıya festivale katılımından dolayı çiçek verdi ve İznik çinileriyle süslü bir tabak hediye etti.

Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü ise belediye hizmetlerinin yanında, kültürel hizmetlerde de kendilerine destek veren Başkan Şahin'e teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious