Kontrol yapan polisi bıçakladılar

Kontrol yapan polisi bıçakladılar.11362
  • Giriş : 14.07.2008 / 00:38:00
  • Güncelleme : 13.07.2008 / 23:58:40

Zigzaglar çizerek giden aracı durduran polis, aracın içinde olan 4 kişi tarafından önce darp edildi, sonra bıçaklandı, daha sonra da ayaklarından vuruldu. İşte korkunç olay:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çorum"da dün gece korkunç bir yaralama olayı yaşandı. Çorum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Bürosunda görevli sivil polis memuru kimlik sormak için durdurduğu özel araç içerisinde bulunan kişilerin bıçaklı ve silahlı saldırısına uğradı.

Saldırıya uğrayan polis memuru önce dövüldü. Ardından bıçaklandı daha sonra da belinden yere düşen beylik tabancası ile ayağından vuruldu.

Olay dün gece 22.00 sıralarında TOKİ konutları yol kavşağında yaşandı. Özel bir araçla yolda zikzak çizerek seyreden aracı, polis memuru Mehmet Fatih Koyunluoğlu, durdurdu. Şahıslara kendisinin polis olduğunu bildiren Koyunluoğlu, araç içerisinde bulunan İlhami K, Yılmaz D, Yunus Emre D ve Soner D"nin ani saldırısına uğradı.

BELİNDEN SİLAHI ALIP VURDULAR

Saldırganlar önce darp ettikleri polis memuru Koyunluoğlu, daha sonra sırtından aldığı üç bıçak darbesi ile yaralandı. Saldırganlarla boğuşma sırasında silahını düşüren polis memurunun silahını yerden alan saldırganlardan birisi Koyunluoğlu"nun ayaklarına iki el ateş ederek olay yerinden araçları ile birlikte kaçtılar.

Darp edilip önce bıçaklanan sonra da ayaklarından vurulan yaralı polis memuru ekiplerden yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri yaralı arkadaşlarını, Çorum Devlet Hastanesi"nde tedavi altına aldırdı.

Öte yandan 4 saldırgan diğer polis ekipleri tarafından Küçük Sanayi Sitesi ÇESOB binası arkasında kıstırıldı. Olay yerine gelen çok sayıda takviye ekiplerin müdahalesi ile saldırganlar kıskıvrak yakalandı.

Yakalanan İlhami K, Yılmaz D, Yunus Emre D ve Soner D. Önce sorgulanmak üzere Çorum Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Daha sonra adli rapor için Çorum Devlet Hastanesi"ne getirildiler. Polis memurunu yaralayan zanlıların sorgularının halen sürdüğü öğrenilirken, zanlıların hırsızlık, yağma gibi çok sayıda suçtan sabıkalı oldukları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*