Konut kredisi faiz oranları düştü

  • Giriş : 13.01.2009 / 10:46:00

Halkbank'tan yapılan açıklamaya göre, maaşlarını banka aracılığıyla alan veya kamu çalışanı olanlar, 120 ay vadeli konut kredisi kullanma fırsatından faydalanabilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Konut kredilerindeki faiz indiriminin altında Halkbank'ın doğru yönlendirilen kredi politikası ve iyi kaynak yönetiminin yattığını belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, "Global piyasalardaki gelişmelerden ötürü bir süre önce tüm bankalar konut kredisi faiz oranlarında dönemsel bir değişikliğe gitti.

Ancak Bankamız, güçlü altyapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda konut kredisi faiz oranını tekrar, müşterilerine avantajlı ev edinme koşulları sağlayan aylık yüzde 1,58 seviyesine indirdi. Maaşlarını Halkbank aracılığıyla alan ya da kamu çalışanı olan müşterilerimize ise uzun döneme yayılan geri ödeme süresi ile çok avantajlı seçenekler sunmaya başladık" dedi.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Kuru, 2009 yılına son derece olumlu baktıklarını ve tüm kredilendirme politikalarını bu iyimser bakış üzerine kurduklarını da belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*