Konya, 3 puanın derdinde

  • Giriş : 12.08.2006 / 00:00:00

Konyaspor'da hedef üç puan üzerine kuruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ligde Aykut Kocaman ile yollarını ayırdıktan sonra Teknik Direktör Nurullah Sağlam'la kendine yeni bir yol çizen Konyaspor, istediği başarıyı Denizli karşısında arayacak. Nurullah Sağlam ile yeni bir sisteme alışmaya çalıştıklarını kaydeden kaptan El Saka, Sakaryaspor karşısında istedikeleri oyunu oturtamadıklarını belirtti. Alışmanını biraz zaman alacağını dile getiren El Saka, bunun için biraz sabırlı olunmasını istedi.

Denizlispor karşılaşmasının Antalya'da oynanmasının seyirci bakımından kendilerine büyük bir avantaj sağladığına dikkat çeken El Saka, "Denizlispor maçı deplasman maçı olmasına rağmen, tarafsız sahada oynanması büyük bir avantaj. Çünkü Konya'da bir çok taraftarımız bizi seyretmeye gelecektir. Bu desteğin faydasını maçta göreceğiz. Takım olarak yeni bir sistemin içerisindeyiz. Yeni oyun sistemimiz oturmaya başladı. Pazar günü bunu sahaya yansıtarak galip gelmek istiyorum" diye konuştu.

El Saka daha sonra bütün taraftarları Pazar günü oynanacak Denizlispor maçına davet etti.

Öte yandan Konyaspor takımı yarın oynayacağı Denizlispor karşılaşması için bu gün Antalya'ya gidecek. Takımda sakatlığı süren Volkan Çekiç'ın dışında eksik bulunmuyor. Konyaspor, Denizlispor karşısına şu muhtemel onbirle çıkması bekleniyor. Kalede: Özden, Defans: Yasin, Ömer, El Saka, Erhan, Ortasaha: Yordanov, Batista, Sedat, Erman, Forvet: Tayfun, Ahmet Belal.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious