Konya yürüyor

Konya yürüyor.11448
  • Giriş : 11.09.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nde kendi evinde Sivasspor'u ağırlayan Konyaspor, Sivasspor'u 2 - 0'lık skorla geçerek seyircisini mutlu etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gösterdiği dört kırmızı kart ve yedi sarı kartla karşılaşmanın hakemi Barış Şimşek, maça damgasını vurdu.

Sahada izlemeye değer bir Konyaspor ortaya koyduklarını söyleyen Konyaspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, takım olma yolunda büyük adımlar attıklarını kaydetti. Bir amacın limitini inancın belirlediğini ifade eden Sağlam, sahada inanan bir takım gördüğünü belirtti. İnançla oyunun birleştiğini kaydeden Sağlam, "Maç başında kazanacağımıza çok inandık. Sonuçta iyi bir oyunla hedefe ulaştık. Özellikle ilk 45 dakikada seyir zevki yüksek olan bir Futbol ortaya koyduk. Rakibin eksik kalmasından sonra biraz daha etki yapabilseydik sonuç daha farklı olabilirdi." diye konuştu.

Sivasspor Teknik Direktörü Carol Pecze ise duran toptan yedikleri ilk golden sonra takımın düzenin bozulduğunu dile getirdi. Maça iyi oyunla başladıklarını aktaran Pecze, oyunun gerisini getiremediklerini belirtti. Pecze, "Karşılaşmada eksik kalmamıza rağmen oyunu bırakmadık fakat sonucu değiştiremedik. Petkoviç'in hakeme gösterdiği itiraz profosyonelce değildi. Bir anlık sinir, birçok şeye sebep olabilir. Bundan sonra daha dikkatli olmaları gerekiyor." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious