Konya'da ayakkabı fuarı açılıyor

  • Giriş : 09.08.2006 / 00:00:00

Konya 18. Ayakkabı ve Yan Sanayi ve Moda Fuarı açılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tüyap Konya Fuarcılık, Türkiye'nin İstanbul ve İzmir'den sonra 3. büyük Fuarını Konya'da açacak. 10 Ağustos'ta açılacak olan Ayakkabı ve Hazır Giyim Fuarı'nda ünlü mankenler defile düzenleyecek.

Tüyap Konya Fuarcılık tarafından yapılan açıklamada, Konya 18. Ayakkabı, Yan Sanayi ve Moda Fuarı ile Konya 2. Hazır Giyim Fuarı, 10 Ağustos'ta KTO-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde açılıyor.

Fuarda, erkek ayakkabısında Konya'daki firmalarca üretilen kışlık ayakkabı modelleri tanıtılacak. Çoğunlukla küçük ve orta ölçekli işletmelerden oluşan hazır giyim ve konfeksiyon firmaları da fuarda yer alacak. Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"Tekstil firmaları Türkiye çapında kendilerini kabul ettirmeyi başarmışlar ve özellikle trikocular ihracata yönelmişlerdir. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Konya Hazır Giyim Fuarı'nda, bu firmaların ürünleri yer alacak. Bu fuarın Anadolu'daki hazır giyim üreticileri ve ihracatçılarının pazar paylarının artırılmasında önemlidir. Konya 1. Moda Günleri kapsamında Şenay Akay, Tuğba Özay ve Arzu Pavlova gibi ünlü mankenlerin katılımıyla 10-11 ve 12 Ağustos tarihlerinde defileler düzenlenecek."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious