Konya'da bir kişi intihar etti

  • Giriş : 27.02.2007 / 00:00:00

Konya'da bir kişi tabancayla kafasına bir el ateş ederek intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre olay Merkez Selçuklu İlçesi Akşemsettin Mahallesi Erdes Sokaktaki 7 nolu evde gerçekleşti. Akşam saatlerinde evin içinden bir el silah sesi geldi. Silah sesini duyan vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Ev sahibi Salih Kocayiğit'in (31) evinin yatak odasında kafasından tabanca ile vurularak ölmüş olduğu tespit edildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin araştırmaları sonucu Kocayiğit'in intihar ettiği tespit edildi. Kocayiğit'in 2 çocuk babası olduğu ve kaynakçılık yaptığı öğrenildi. Kocayiğit'in, ailesi evin salonunda otururken yatak odasına geçerek kendine ait silahla kafasına bir el ateş ederek intihar ettiği saptandı. Kocayiğit'in neden intihar ettiği henüz öğrenilemedi. Kocayiğit'in komşuları "Çok içerdi, ailesi ile arası pek iyi değildi. Son zamanlarda paraya da çok sıkışmıştı." dedi.

Kocayiğit'in cesedi, olay yeri inceleme ekiplerinin araştırmaları tamamlandıktan sonra otopsi yapılmak üzere Konya Numune Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious