Konya'da saha karıştı

  • Giriş : 22.09.2006 / 00:00:00

Konyaspor-Fenerbahçe maçında oyuncular arasında arbede yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hakem aleyhine küfürlü tezahurat yapılması üzerine ise hoporlörlerden uyarı anonsu yapıldı.
Maç başlama saatinden bir saat önce başlayan sağanak yağış maç boyunca devam etti. Stad içerisinde ve çevresinde büyük güvenlik önlemi alan yaklaşık bin 100 polis tatsız bir olayın olmaması için seyircileri saha girişinde aradı. Seyircilerin üzerinde bulunan metal eşyalara, çakmak ve bozuk paralara saha girişinde el konuldu.

Maç öncesi ısınma hareketleri için sahaya çıkan futbolculara seyirciler sevgi gösterisinde bulundu. Sahaya ilk Konyaspor çıktı. Konyasporlu oyuncular ellerinde 'Alzehimer hastalığının 100. yılında bu büyük yalnızlığı paylaşalım pankartı ile sahaya çıktı. Fenerbahçeli oyuncular ise 'Kalbinizde ne kadar genç? Riskinizi hesaplayın' pankartı ile sahaya çıktı. Yağmur nedeniyle seyircilerin maç saatine yakın bir saate sahaya girerken bazı trübünlerin boş olması dikkat çekti.

Seyircilerin hakem aleyhine küfürlü tezahuratlarda bulunması üzerine saha hoporlörlerinden anons yapılda. Maçın bitmesi ile birlikte bazı oyuncular arasında kısa süreli arbede yaşandı. Oyuncular arasındaki arbedeyi polis ekipleri müdahale ederek büyümesini önledi. Hakemler polis eşliğinde soyunma odasına girdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious