Konyaspor, Fener'e bileniyor

Konyaspor, Fener'e bileniyor .10005
  • Giriş : 11.03.2008 / 18:28:00

Konyaspor, evinde oynayacağı Fenerbahçe maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Pazar günü oynanacak maç için çalışmalar tek idmanla devam etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hafta sonu evinde Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Yeşil Beyazlı ekipte Fenerbahçe maçı öncesi moraller yerinde. Antrenman süresince neşeli oldukları gözlenen futbolcular hafta sonu İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında aldıkları farklı mağlubiyeti unutup kalan maçlara odaklanıyor. Konyasporlu futbolcular, yapılan Genel Kurulla Başkanlığa yeniden seçilen Mustafa Yayla'ya ve ekibine yeni dönemde başarı dilemek amacıyla bu haftaki Fenerbahçe maçını almak istiyor.

Antrenman öncesi Teknik Direktör Ünal Karaman futbolcularla kısa süre konuştu. Topla ısınma hareketleri yapan takım, daha sonra top sektirme ve top kontrolü çalışmasıyla antrenmana devam etti. Özellikle ikili mücadele çalışmalarına ağırlık veren Teknik Direktör Karaman, oyuncuları sık sık uyardı. İkili mücadele sonrası oyuncular iki gruba ayrılarak orta çalışması yaptı.

Oyunculardan Yusuf Kurtuluş, antrenman öncesi yaptığı açıklamada bu haftaki maçı kazanmak istediklerini ifade etti. En kötü ihtimalle 1 puanı hedeflediklerini söyleyen Yusuf Kurtuluş, takım olarak iyi mücadele etmediklerini, bunun da sonuca yansıdığını vurguladı. Kurtuluş, erken yenilen gollerin de takım üzerinde baskı yaratarak stres yapmalarına neden olduğunu dile getirdi. Kendisinin de maç eksiği ve antrenman eksiği olduğunu anlatan Kurtuluş, bunu en kısa sürede aşarak takıma en iyi şekilde faydalı olmak istediğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious