Konyaspor 10 numara arıyor

Konyaspor 10 numara arıyor.11259
  • Giriş : 17.06.2008 / 13:04:00

Transfer çalışmalarını yürüten Konyaspor, kadrosuna ilerde etkili olacak iyi bir forvet ile birlikte en az 5 oyuncu daha almayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konyaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Mustafa Düzkaya, transferde resmi dönemde 7 gün geçtiğini ve bugüne kadar 5 oyuncuyla sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Konyaspor'un isimlere bağlı kalamayacağını dile getiren Düzkaya, “İç transferde bize hizmet eden oyuncularla yolları ayırmak istemiyoruz, ama yeni bir yapılanmaya ihtiyacımız var. Diğer oyuncularla nasıl anlaştıysak iç transferde de aynı mantıkla hareket ediyoruz. Ömer, Veysel, Murat Hacıoğlu ve Oğuzhan'a fiyat verdik, cevap bekliyoruz. Kabul ederlerse kapımız açık, imza atmazlarsa da kendileri bilir” dedi.

Düzkaya, “takıma iyi bir kaleci ve 10 numara” alacaklarını belirterek, “Takıma iyi forvet düşünüyoruz. Görüşmeler sürüyor. Bu oyuncu yerli ya da Türkiye'yi tanıyan bir yabancı olabilir. En az 5 oyuncuyu daha takıma kazandıracağız. Aceleci olmadan hareket ederek en iyisini alacağız” diye konuştu.

Menajerlerin getirdiği görüntülere bakarak oyuncu almayacaklarını ifade eden Düzkaya, transfer komitesinin bizzat izlediği olumlu rapor verdiği oyuncuların transfer edileceğini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious