Konyaspor ölüm-kalım maçına hazır

Konyaspor ölüm-kalım maçına hazır.11259
  • Giriş : 22.05.2009 / 20:42:00

Konyaspor, Süper Ligi'in 33. haftasında deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçı hazırlıklarını tamamladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Tatlıcak M. Tevfik Lav Tesisleri'nde teknik direktör Ünal Karaman gözetiminde yapılan antrenman tecrübeli teknik adamın oyuncular ile yaptığı toplantı ile başladı. Daha sonra Ünal Karaman oyun kurgusunda oyunculara sık sık uyarılarda bulundu. Ardından futbolcular, antrenmanı düz koşu ve çabukluk hareketleriyle sürdürdü.

Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Zeki Çimen, geçen hafta kendi sahalarında çok talihsiz bir mağlubiyet aldıklarını söyleyerek, "Geçen hafta oynanan maç geride kaldı. Önümüzde sezonun en önemli olan Fenerbahçe ile oynayacağımız maç var. Oyuncularımız gerekli özveriyi göstermesi gerekiyor. Ünal Karaman'ın gelmesiyle takımın motivasyonu çok yükseldi.

Bunu pazar günü Fenerbaçe karşısında oyuna yansıtabilirsek iyi bir neticeyle döneceğimize inanıyorum" dedi.

Denizlispor ve Ankaragücü'nün Fenerbahçe-Konyaspor maçı ile yaptığı açıklamaya ise sert cevap veren Zeki Çimen, "Bu tür açıklamalar bazı kulüpler tarafından kasıtlı olarak yapılıyor. Öreneğin bugün Melih Gökçek ile ilgili bir açıklama vardı. Bu açıklamanın kesinlikle Melih Gökçek ve Ankaraspor'a ait olmadığını biliyoruz. Öncelikle bu kulüplerimiz kendi kapılarını önünü süpürmeleri gerekiyor. Konyaspor, tarihinin hiçbir döneminde kesinlikle böyle işlerin içine girmemiştir. Çıkar alnımızın akıyla mücadelemizi yaparız. Düşersek de şerefimizle düşeriz" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*