Konyaspor Ömer ve Veysel ile anlaştı

Konyaspor Ömer ve Veysel ile anlaştı.10005
  • Giriş : 19.06.2008 / 17:54:00

Konyaspor iç transferde Veysel Cihan ve Ömer Gündostu ile anlaşma sağlayarak sözleşmelerini uzattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Transfer çalışmalarına devam eden Konyaspor, dış transferin yanı sıra sözleşmesi biten futbolcularla da görüşmelerini sürdürüyor.

Tevfik Lav Spor Tesisleri'nde düzenlenen törenle takım kaptanı Ömer Gündostu, 1 yıl daha sözleşmesini uzatarak Konyaspor'da kaldı.

'Konyaspor'un çocuğu' olduğunu dile getiren Gündostu, "Burada kaldığım için mutluyum. Bu sene Konyaspor taraftarına daha iyi bir Futbol izletmek istiyoruz." dedi. Veysel Cihan ise takımda kalmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Yeşil beyazlı ekibin bu sene daha iyi bir pozisyon elde edeceğine inandığını belirten Veysel Cihan, "Umuyorum ki takımımız bu sene ligde iddialı bir konumda olacaktır. Ben de bunun için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım." diye konuştu.

Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Düzkaya, 5 oyuncu daha transfer etmek istediklerini belirtti. Forvet ve defans hattına 1'er tane daha oyuncu almayı düşündüklerini anlatan Düzkaya, "Taraftarımız bize güvensin. Biz Konyayaspor'dan bir şey almaya değil bir şeyler katmaya geldik." açıklamasında bulundu.

Hakan Şükür transferine de değinen Mustafa Düzkaya, "Başkanımız Hakan Şükür'ü ikna etmeye çalışıyor. İnşallah Konyasporumuza Hakan Şükür gibi bir değeri kazandırırız." ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious