Konyaspor'a yeni antrenör

Konyaspor'a yeni antrenör.52698
  • Giriş : 26.03.2008 / 08:03:00
  • Güncelleme : 26.03.2008 / 08:14:32

Konyaspor’da Ünal Karaman’ın istifası ile boşalan teknik direktörlük için Konyaspor Yönetim Kurulu listedeki isimlerle görüşmelerini hızlandırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Transfer görüşmeleri için İstanbul’da bulunan Futbol Şube Sorumlusu Bahattin Karapınar, ilk olarak Ankaraspor’daki görevinden ayrılan Hikmet Karaman ile bir görüşme yaptı. Hikmet Karaman ile fiyat konusunda anlaşamayan Bahattin Karapınar, Hikmet Karaman ile görüşmelerin sona erdiğini açıkladı.

Hikmet Karaman’ın ardından Konyasporun transfer listesindeki 2. isim ise Ümit Milli Takımın eski Teknik Direktörü Raşit Çetiner idi. Raşit Çetiner ile uzun bir görüşme yapan Bahattin Karapınar’ın anlaşmaya vardığı öğrenildi. Raşit Çetiner ile anlaştıklarını ve prensip anlaşmasına vardıklarını ve muhtemelen 1-2 gün içerisinde Konya’ya gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacaklarını dile getiren Bahattin Karapınar, ‘’Konyaspor’un yeni hocası yüksek bir ihtimalle Raşit Çetiner’dir’’ dedi.

Raşit Çetiner’in Konyaspor yönetim kurulu ile yaptığı son görüşmenin ardından Konya’ya gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi. Daha önce Ümit Milli Takım Teknik Direktörlüğü’de yapan Raşit Çetiner, daha sonra Antalyaspor ve Bursaspor kulüplerinde de görev yapmıştı.

Çetiner Konyaspor takımının kalitesine ve gücüne inandığı için teklifi olumlu karşıladığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious