Konyaspor'da ayrılık rüzgarları

Konyaspor'da ayrılık rüzgarları.11161
  • Giriş : 30.04.2008 / 11:38:00

Konyaspor Teknik Direktörü Raşit Çetiner, Ceyhun Eriş ile bir görüşme yaptıklarını ve artık kendisini kadroda düşünmediklerini belirterek, karşılıklı anlayış içerisinde yolları ayırdıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çetiner, yaptığı açıklamada, Ceyhun'un performansından memnun kalmadıklarını, kalan haftalarda takıma katkı sağlaması konusunda şüphelerinin olduğunu belirtti.

Bu nedenle Ceyhun'dan kalan son iki haftada yararlanamayacakları düşüncesiyle kendisiyle medeni bir şekilde görüşüp anlaştıklarını ifade eden Çetiner, şunları kaydetti:

''Ceyhun Eriş ile bir görüşme yaptık ve artık kendisini kadromuzda düşünmediğimizi belirterek karşılıklı anlayış içerisinde yollarımızı ayırdık. Ara transferde kadromuza Trabzonspor'dan dahil olan takım kaptanımız Ceyhun Eriş bugünden itibaren takım kadromuzda yer almayacak. Bu tamamen Ceyhun'un performansından kaynaklanan bir durum. Hem Konyaspor hem de Ceyhun için hayırlı olsun.''

GALATASARAY ALTYAPISINDA YETİŞTİ

Galatasaray altyapısından yetişen Ceyhun, Siirt Jetpa, Fenerbahçe, Ankaragücü, Göztepe, Konyaspor, Samsunspor, Trabzonspor ve en son Konyaspor'da forma giydi. Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra forma giydiği takımlardan biri olan Ankaragücü'nden Trabzonspor'a transfer olan Ceyhun, Karadeniz ekibinden sonra Konyaspor ile de yollarını ayırmak zorunda kaldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious