Konyaspor'da çifte istifa bekleniyor

Konyaspor'da çifte istifa bekleniyor.11259
  • Giriş : 12.11.2008 / 12:57:00

Konyaspor Yönetim Kurulu üyeleri Ali Tabak ve Ahmet Büyükdere'nin görevlerinden istifa edecekleri ileri sürüldü. Kulüp istifaları kabul edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konyaspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, yönetimden bazı üyelerin istifa edeceğine ilişkin iddialarla ilgili olarak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki yönetim kurulu üyesinin istifa taleplerini kendilerine sözlü olarak ilettiğini bildirdi.

Kuntoğlu, ''Söz konusu yönetim kurulu üyelerimiz Ali Tabak ve Ahmet Büyükdere istifa edeceklerini bize bildirdiler. Ancak, henüz resmi bir başvuru yapılmadı'' diye konuştu.

İki yönetim kurulu üyesinin iş yoğunluklarını gerekçe göstererek, istifa taleplerini dile getirdiklerini belirten Kuntoğlu, şunları söyledi:

''Türkiye olarak ekonomik anlamda zor bir dönemden geçiyoruz. Bu nedenle biz yönetim kurulu üyelerimize işlerinde sıkıntı yaşayanlar olursa görevden ayrılabileceklerini bildirdik. İki arkadaşımız da bize işlerinin yoğunluğu nedeniyle ayrılmak istediklerini ilettiler. Bunun dışında herhangi bir anlaşmazlık yok. Arkadaşlarımızın istifa dilekçelerini pazartesi günü sunmalarını bekliyoruz.''

Kuntoğlu, istifaları kabul edeceklerini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*