Konyaspor'da galibiyet sevinci!

Konyaspor'da galibiyet sevinci!.18496
  • Giriş : 22.02.2009 / 15:09:00

Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Düzkaya, Antalyaspor karşısında aldıkları galibiyetin, takımda büyük moral kaynağı olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Düzkaya, Antalyaspor ile yaptıkları maçta iyi oyunla güzel bir galibiyet aldıklarını belirtti.

Karşılaşmanın kendileri için zor ve kritik bir maç olduğunu, ancak kazanmasını bildiklerini ifade eden Düzkaya, ''Onları yenerek önemli bir avantaj sağladık. Antalyaspor karşısında aldığımız galibiyet, takımımız için büyük moral kaynağı oldu. Dış sahada kazanamama şanssızlığımız vardı, onu kırdık. Ağır sahaya rağmen aldığımız 2 farklı skor çok güzel'' dedi.

Düzkaya, güzel oyunun ilerisi için de Konyaspor camiasına güzel mesajlar verdiğini vurgulayarak, galibiyetle gelen moralin, kendileri için Galatasaray maçında da olumlu anlamda bir etkisi olacağına inandığını bildirdi.

Kurdukları takıma sonuna kadar inandıklarını ifade eden Düzkaya, ''Takıma yeni katılan oyuncular çabuk uyum sağladılar. Transfer ettiğimiz futbolcular takımın genel yapısına uygun oyunculardı. Bu da takımın bütünleşmesini kolaylaştırdı. Bu da bizim için büyük avantaj'' diye konuştu.

Düzkaya, Galatasaray maçına da iyi hazırlanıp güzel bir sonuç almak istediklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*