Konyaspor'da ilginç açıklama

Konyaspor'da ilginç açıklama.11259
  • Giriş : 06.06.2008 / 23:53:00
  • Güncelleme : 06.06.2008 / 23:32:24

Konyaspor'da iç transferde görüşülen oyuncuların başka takımlarla anlaştığı yolundaki haberler üzerine Kulüp Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, "Giden gitsin, yenilerini alırız. 10 oyuncu yerine 15 oyuncu alır daha iyi takım kurarız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Önceki gün Konyaspor Basın Sözcüsü Ramazan Özer'in iç transferde Ömer Gündostu, Burak Özsaraç, Murat Hacıoğlu, Erman Özgür, Oğuzhan Bahadır, Veysel Cihan, Yusuf Kurtuluş ve Mertol Karatay ile görüşüldüğü yolundaki açıklamasından sonra bugün bazı yerel gazetelerde bu oyuncuların başka takımlarla anlaştığı haberleri yer aldı.

Erman'ın Gaziantepspor, Burak'ın Ankaragücü, Murat Hacıoğlu'nun Çaykur Rizespor, Mertol Karatay'ın Kocaelispor ile anlaştığı, kiralık gelen Yusuf'un da Trabzonspor ile kampa katılacağı iddiaları üzerine açıklama yapan Kuntoğlu, şunları kaydetti:
''Giden gitsin, yenilerini alırız. 10 adam yerine 15 adam alır daha iyi takım kurarız. Bunlara inanmıyorum. Hepsine teklif yaptık ve bekliyoruz. Transferde son noktayı ben koyacağım. Transfer bütçemiz hazır. Konya'ya yakışır transferler yapacağız. Şu anda toplam 30-35 oyuncu ile görüşülüyor. Transfer komitemiz yoğun çalışıyor. Kenarda oturacak oyuncu almayacağız. Nokta transferler yapacağız.''

Yabancı oyuncu konusunda arayışlarının ve görüşmelerin sürdüğünü belirten Kuntoğlu, Türkiye'yi tanıyan 3-4 yabancı oyuncunun alınacağını bildirdi.

Öte yandan, Erman Özgür'ün Gaziantepspor ile anlaştığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious