Konyaspor'da transfer çalışmaları

Konyaspor'da transfer çalışmaları.11448
  • Giriş : 17.06.2006 / 00:00:00

Konyaspor, Gaziantepspor'un genç oyuncusu Sedat Akçay ile transfer görüşmelerine resmen başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Basın sözcüsü Memduh Oğuz, Sedat Akçay ile yapılan görüşmenin kesin bir anlaşma olmadığının altını çizerek, Gaziantepspor yönetimiyle yapılacak görüşmenin ardından bir sonuca varacaklarını belirtti. Sedat'ın da Konyaspor'a gelmek istediğini söyleyen Oğuz, bu futbolcu ile anlaşmaları halinde sözleşme imzalayacaklarını bildirdi. Gaziantepspor yönetimiyle çözülmesi gereken bazı problemlerin olduğunu dile getiren Oğuz, "Sedat ile birçok konuda anlaşma sağladık. Sadece Gaziantepspor ile çözülmesi gereken maddi sorunlar var. Onları aşınca Sedat'a imza attıracağız." dedi.

Konyaspor Basın Sözcüsü Memduh Oğuz ayrıca, gelecek yıllara yatırım amaçlı transferler yaptıklarını söyledi. Oğuz bu bağlamda Almanya'nın Manheim takımında oynayan 20 yaşındaki Deniz Yılmaz ve Beşiktaş'ın alt yapısından Erkant Sekmen'e imza attırdıklarını açıkladı. Memduh Oğuz sözlerini şöyle sürdürdü.

"Konyaspor genç futbolcuları kadrosuna kazandırıyor. Bu noktada iki genç oyuncuyu renklerimize bağladık. Brazilyalı oyuncu Da Silva'nın salı günü Konya'ya gelmesini bekliyoruz. Da Silva ve Gaziantepspor'dan Sedat'ı kadromuza katarak transferi büyük ölçüde bitirmiş olacağız."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious