Konyaspor'da transfer çalışmaları...

Konyaspor'da transfer çalışmaları....11448
  • Giriş : 13.06.2006 / 00:00:00

Konyaspor Basın Sözcüsü Memduh Oğuz, iyi bir teklif gelmesi durumunda El Saka ve Ahmet Bilal'i satabileceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeni sezona güçlü bir kadro ile girmenin hesaplarını yapan Konyaspor'da yerli futbolcu transferinin 10 gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor. Konyaspor, Kayserisporlu Ergün ve Gaziantepsporlu Sedat'ın transferi için çalışıyor. Sedat'ın transferinin bu çarşamba gününe kadar belli olması beklenirken, Ergün konusunda ise belirsizlik devam ediyor. Sedat ve Ergün'ü transfer etmeleri halinde yerli futbolcu transferini kapatacaklarını belirten Basın Sözcüsü Oğuz, Kayserispor ve Gaziantepspor yönetimlerinden ilgi beklediklerini dile getirdi. Yabancılar da dahil 10-15 futbolcu ile görüşmeler yaptıklarını ifade eden Memduh Oğuz, yeşil-beyazlı taraftarların sabırlı olmasını istedi.

Ahmet Bilal ve El Saka'nın Konyaspor ile sözleşmeleri bulunduğunu anımsatan Oğuz, çok iyi bir teklif gelmesi halinde kulüp menfaatlerini göz önünde bulundurarak bu iki futbolcuyu satabeliceklerini kaydetti.

4 veya 5 futbolcu alacaklarını hatırlatan Oğuz, şunları kaydetti: "Transfer listemiz kabarık, görüşmelerimiz sürüyor. Ancak, bu futbolcuların tamamının kulüpleriyle sorunları var. Daha önemlisi bu oyuncuların sözleşmeleri devam ediyor. Bu nedenle isim açıklamak istemiyoruz. İşi imza aşamasına geldikten sonra bu futbolcuları kamuoyuna açıklayacağız."


Konyaspor'da, yabancı futbolcu transferi konusu da gündemdeki yerini koruyor. Almanya'da yapılan Dünya kupası maçlarını izleyen ve bazı futbolcuları beğenen yeşil-beyazlı yönetim, ismi açıklanmayan bir gurbetçi ve bir yabancı konusunda da temaslarda bulunuyor. Gurbetçi futbolcunun daha önce Türkiye'de oynadığı, forvete dönük orta saha oyuncusu olduğu öğrenildi. Yabancı futbolcunun ise Brezilya, Arjantin veya Belçika'dan olabileceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious