Konyaspor'un çıkış çabaları

Konyaspor'un çıkış çabaları.17542
  • Giriş : 26.03.2009 / 11:46:00

Bünyamin Sarıtaş, lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirerek, Hacettepe maçıyla yeniden çıkışa geçeceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarıtaş, yaptığı açıklamada, son iki haftada kötü bir performans sergilediklerini, kazanacak mücadeleyi ortaya koyamadıklarını ve bunun neticesinde her iki maçı da kaybettiklerini bildirdi.

Bu iki mağlubiyetle düşme hattına yakın bölgeye iyice yaklaştıklarını ifade eden Sarıtaş, ''Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirerek, Hacettepe maçıyla yeniden çıkışa geçeceğiz. Konyaspor büyük bir takım ve kesinlikle küme düşme gibi bir korkumuz yok'' dedi.

Sarıtaş, artık iç sahada puan kaybına tahammülleri olmadığını dile getirerek, şunları kaybetti:

''Teknik heyetimiz ve futbolcularımız içeride yapacağımız maçların kaybedilmemesi için çok daha bilinçli hareket edecekler. Özellikle iç sahada artık kaybetmeye tahammülümüz yok. Kendi sahamızdaki maçların tamamını kazanıp ligi orta sıralarda bitirmeyi hedefliyoruz. Kesinlikle bizim küme düşme gibi bir düşüncemiz yok. Sadece şanssız maçlar yaparak hesapta olmayan puan kayıpları yaşadık. Bundan sonra bu kayıpları yaşamayacağımızı düşünüyorum.''

Öte yandan Konyaspor, beş gün sürecek Antalya kampındaki ilk çalışmasını dün akşam saatlerinde gerçekleştirdi.

Slovakya Milli Takımı'nın kampında bulunan Roman Kratochvil, izinli olan Ayman Abdelaziz, Caner Altın ile otelde dinlenen Serhat Akın'ın katılmadığı antrenman, üç grupta yapılan dar alanda pas çalışması ve koşu ile tamamlandı.

Konyaspor, Antalya kampında iki özel maç yapacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*