Kopan dudağını çöpte buldu

Kopan dudağını çöpte buldu.11051
  • Giriş : 03.06.2009 / 18:46:00

“Akasya Durağı”nın Fırıldak Sinan’ı Levent Ülgen, birkaç yıl önce kız arkadaşının köpeği tarafından koparılan ve ‘kayınpederi’ tarafından atılan dudağını çöpten çıkarıp diktirmiş!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Önceki hafta Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in kopan parmağının öyküsü herkesi şaşırtmıştı. Ancak “Akasya Durağı” dizisinde Fırıldak Sinan'ı canlandıran Levent Ülgen'in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmeyecek cinsten... Birkaç yıl önce kız arkadaşının ailesini bayramda ziyarete gitmiş Ülgen... Devamını şöyle anlatıyor: “Kız arkadaşımın bir köpeği vardı, ama köpek beni sevmiyordu. Öpmek isterken dudağımın parçası köpeğin ağzında kaldı. Çok soğukkanlıydım. Et parçasını aldım, parçayı temizledim.”

Daha sonra buzla ağzındaki kanı durdurduğunu belirten Ülgen, şöyle devam etti: “Asıl komik hikâye bundan sonra başlıyor. Parçayı alıp hemen hastaneye gideceğimi söyledim. Bana evdekiler 'Hangi parça?' diye sordu. 'Dudağımın parçası' dedim. Eski kız arkadaşımın babası 'Ben o parçayı çöpe attım, pamuk parçası sandım' dedi. Çöpün içinden parçayı buldum, yıkadım, buzun içine koydum. Bayram her yer kapalı... Neyse estetik cerrahi bölümü olan bir hastane buldum, diktirdim. Özel yöntemlerimle 5 günde iyileştim.”

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*