Köpek kulağını parçaladı

  • Giriş : 24.05.2007 / 01:04:00

Ağrılı köylünün sevmek istediği köpeği tarafından parçalanan kulağı, 4 saatlik ameliyatla yerine dikildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ağrı'nın Hamur ilçesi Beklemez köyünde yaşayan 63 yaşındaki Haydar Uğur, evin bahçesinde beslediği köpeğinin saldırısına uğradı. Sevmeye çalışırken bacağını ve kolunu ısıran köpek, daha sonra Uğur'un kulağını parçaladı.
Ağrı'dan Erzurum'a sevk edilen Uğur'un, kopan kulak parçaları, Numune Hastanesi Plastik Cerrahi bölümünde yapılan ve 4 saat süren ameliyatla yerine dikildi.

Plastik cerrahi uzmanı Dr. Murat Emsen, yaptığı açıklamada, Uğur'un kulağının yüzde 90'nın köpek tarafından parçalandığını belirterek, “Köpeğin ısırdığı kulak parçalarını çok küçük dokular tutuyordu. Isırılan parçaları büyük zorlukla eski yerine diktik. Kulak işlevini de yitirmedi” dedi.

KÖPEĞİ CEZALANDIRACAK

Uzun yıllardır beslediği köpeğin saldırısına uğradığı için üzgün olduğunu söyleyen Haydar Uğur, “Köpeğimi sevmek istedim, ancak anlamadığım bir nedenden dolayı saldırdı ve kulağımı ısırıp parçaladı” diye konuştu. Uğur şöyle devam etti:

“Akrabalarım beni Ağrı Devlet Hastanesine götürdü. Oradan da Erzurum'a gönderildim. Yol boyunca kulaksız kalacağımı düşünceyle büyük üzüntü yaşadım. Kulağıma yeniden kavuştuğum için çok mutluyum. Köye dönünce ilk işim beni bu duruma sokan köpeğimi cezalandırmak olacak.”


 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious