Kör koca eşini satırla doğradı

  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

Adana'da ama şahıs eşini satırla keserek öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Daha önce de bir kaç kez aynı mesele sebebiyle evini terk ettiği belirtilen Hatice Demir, eşinin evin tapusunu akrabalarının üzerine yapmasına sinirlenerek tapuyu kendi üzerine yapmasını istedi.

Tartışma sonrası yıkanmak için banyoya giren Hatice Demir'in yanına gelen eşi önce banyo kapısını kilitledi ardından eline aldığı satırla çıplak haldeki kadına saldırmaya başladı. Hatice Demir, vücudunun çeşitli yerlerine aldığı satır darbesiyle yaralanırken eşi banyodan çıktıktan sonra tekrar kapıyı kilitledi.

Evine 150 metre uzaklıktaki Bahçeşehir Mahalle Muhtarlığı'na giden Ahmet Arif Demir, Muhtar Mehmet Sancak'a, "Eşimi kestim, polis çağır" dedi.

Muhtarın durumu polise bildirmesi üzerine olay mahaline polis ile birlikte 112 Acil Servis Ambulansı geldi. Kapıyı kırıp banyoya giren ekipler kadını ambulansla Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırdı. Hatice Demir, kaldırıldığı hastanede bir süre sonra yaşamını yitirdi. Olayın yaşandığı saatlerde okuldan eve gelen Hatice-Ahmet Demir çiftinin 11 yaşındaki kızı Merve ile 10 yaşındaki oğlu Murat'a komşuları sahip çıktı.

Yaşanılanlardan habersiz komşularının yanına giden çocuklar bir süre sonra acılı haberi duyunca ağlamaya başladı. Çocuk Şube Müdürlüğü'nce alınan çocuklar emniyete götürüldü.

Asayiş ekipleri tarafından 100. Yıl Polis Merkezi'ne götürülen Ahmet Arif Demir, daha sonra sorgulanmak üzere Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.

Komşuları Hatice Demir'in daha önce belediyenin taşeron firmasında çalıştığını bir süre önce işten ayrıldığını ve ama eşinin ikinci eşi olduğunu söyledi.

Muhtar Mehmet Sancak da Ahmet Arif Demir'in soğukkanlı bir şekilde elinde bastonu ile yanına geldiğini ve kendisine, "Eşimi kestim polis çağır" dediğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious