Koray Aydın'dan Bahçeli'ye gönderme

Koray Aydın'dan Bahçeli'ye gönderme.19261
  • Giriş : 28.09.2008 / 13:40:00
  • Güncelleme : 28.09.2008 / 13:49:40

Yüce Divan’da yargılanıp beraat eden MHP’li eski Bayındırlık Bakanı Koray Aydın, yeni bir hareket başlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

50 eski MHP milletvekili ile ülkü ocaklarından çok sayıda ismi yanına alan Koray Aydın, gözünü de MHP Genel Başkanlığı'na dikti. Aydın, Ankara'da 250 kişilik bir iftar yemeği ile start verdi.

BAHÇELİ'YE TAŞ

Aydın konuşmasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP yönetimine imalı göndermeler yaparak "Türkiye'nin bu kadroların tasfiyesine ihtiyacı var. Bunu da ancak ve ancak ülkücü kadrolar yapabilir. Ama Türk milliyetçileri de meydanı bu kadrolara bıraktığı için kendilerini sorgulamaları gerekir. Türkiye'nin bu tablosunda, birilerinin kendisini sorgulaması gerekiyor. Muhalefet partileri, neyin hakkını veremediklerini, nerede ne eksiklik yaptıklarını sorgulamak zorundalar. Şayet bunu yapamazlarsa, bu tablo değişmez. MHP'nin yerel seçimlerdeki hedef oyu az yüzde 25 olmalı" dedi.

Koray Aydın'ın Gazi Üniversitesi Kültür Merkezi'nde düzenlediği iftar yemeğine aralarında MHP'li eski bakan Ramazan Mirzaoğlu ile Nidai Seven, Ali Gebeş, Mehmet Telek, Bekir Ongun, Oktay Öztürk, Rıza Müftüoğlu ve Ahmet Çakar'ın da aralarında bulunduğu 50 eski MHP milletvekili katıldı.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*