Körfez'in kupası hacizden kurtuldu

Körfez'in kupası hacizden kurtuldu.18267
  • Giriş : 16.10.2008 / 18:01:00

Kocaelisporlu futbolcu Haydar Koç'un alacaklarına karşılık para bulamamayan kulüpte bulunan 4 bilgisayar ve şampiyonluk kupası haczedilen Kocaelispor'da sorun çözüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kocaelisporlu futbolcu Haydar Koç'un alacaklarına karşılık para bulamamayan kulüpte bulunan 4 bilgisayar ve şampiyonluk kupası haczedilen Kocaelispor'da sorun çözüldü. Başkan 55 bin YTL'yi cebinden ödeyip kupayı kurtardı.

Bank Asya 1. Ligi'nde geçen sezon şampiyon olarak Turkcell Süper Ligi'ne yükselen Kocaelispor'da şampiyonluk kupasına haciz konması büyük yankı uyandırmıştı.

Yeşil-siyahlı takımın eski futbolculardan Haydar Koç ve avukatının alacağına mahsuben şampiyonluk kupası ve 4 adet laptopa haciz koydurması sonrasında 1. İcra Kurulu 12 bin YTL olarak bedel biçtiği şampiyonluk kupası ve laptopun dün itibariyle satışa sunulacağını belirtmişti. Belirtilen tarihte icra kurulu nezdinde satılması beklenen şampiyonluk kupasının satışı yatırılan 55 bin YTL ile son buldu. Kocaelispor Kulüp Başkanı Serhan Gürkan'ın eski futbolcu Haydar Koç'un avukatının hesabına parayı yatırması ile icra satışı gerçekleşmedi.

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*