Korkmaz ailesinin yıkıldığı an!

  • Giriş : 10.05.2007 / 00:00:00

Normal süresi 0-0 biten maçın uzatma dakikalarında Beşiktaş'ın bulduğu gol, Kayseri Erciyesspor'da teknik direktör Bülent Korkmaz'ı olduğu kadar eşini ve kızlarını da yıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş cephesinde büyük bir sevince neden olan maçın bitiş düdüğü, Bülent Korkmaz'ı adeta yıktı. Mavi-siyahlı ekibin teknik direktörü Korkmaz, golün ardından dizlerinin üzerine çökerken, tribünde bulunan eşi Banu ve kızları Selen ile Ezgi gözyaşlarına boğuldu. Korkmaz ailesinin üzüntüsü duygusal bir tablo oluşturdu.
Bülent Korkmaz maçın ardından yaptığı açıklamada, "Finalde bir takım kazanacaktı o da Beşiktaş oldu. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum. Bu aralar çok duygusalım. Eşim ve çocuklarım da çok ağladı. Bunu görünce büyük üzüntü duydum. Buraya kadar gelen ekibimi mücadeleleri için kutluyorum. Onlarla gurur duymak lazım. Finalde kaybetmek istemezdik ama futbolda bu da var." Ligde çok zorlu maçlarının olduğunu söyleyen Bülent Korkmaz, "Bundan sonra önümüze bakacağız. Futbolcularımı lige motive etmek zorundayım" dedi.
Bu arada Beşiktaşlı taraftarların hakemin bitiş düdüğünün ardından büyük bir üzüntü yaşayan Erciyessporlu futbolcuları tribünlere çağırıp alkışlarla moral vermesi maçın önemli jestiydi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious