Korkmaz kime talip oldu?

Korkmaz kime talip oldu?.8948
  • Giriş : 17.03.2009 / 08:27:00
  • Güncelleme : 17.03.2009 / 08:36:13

Gelecek sezon için çalışmalarına şimdiden başlayan Galatasaray'da Bülent Korkmaz, Zenit'e satılan Meira'nın yerini sansasyon yaratacak bir isimle doldurmayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kulüp çevrelerinden sızan bilgilere göre, Korkmaz'ın gönlünde yatan futbolcu, F.Bahçeli Lugano'dan başkası değil. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Lugano'daki gelişmeleri yakından takip eden Bülent Korkmaz'ın, Uruguaylı futbolcu için "Onu kendime benzetiyorum. Müthiş bir savaşçı. Sahadaki hırsına hayranım. Çok kuvvetli, defansta geçit vermiyor; ayrıca hücuma çıkıp gol de atıyor" ifadesini kullandığı belirtildi.

Bülent Korkmaz, F.Bahçe ile sözleşme yenilemeyeceği kesinleşene kadar Lugano için herhangi bir girişimde bulunulmasını istemiyor. Genç teknik adamın, Galatasaraylı yöneticilere "Lugano şu an F.Bahçe'nin futbolcusu. Ona şimdiden talip olmamız etik açıdan doğru değil. Fakat eğer F.Bahçe onunla sözleşme yenilemezse o zaman biz devreye gireriz" dediği vurgulandı.

Galatasaray yönetimi şimdi, İtalya'dan da talipleri olan Lugano'nun F.Bahçe ile yollarını ayırması durumunda, her türlü maddi fedakârlığı yaparak bu futbolcuyu sarı-kırmızılı renklere bağlamanın planlarını yapmaya başladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*