Korkmaz olmasa kim olacaktı?

Korkmaz olmasa kim olacaktı?.12441
  • Giriş : 25.02.2009 / 11:41:00

Galatasaray yönetimi Bülent Korkmaz'ın dışında 5 hoca ile daha görüşmüş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Salı günü Galatasaray ile resmi sözleşme imzalayan ve yıllarca kaptanlığını yaptığı takıma hoca olarak dönen Bülent Korkmaz'ın alternatifleri olduğu ve bu isimlerle sarı kırmızılı ekibin görüşme yaptığı iddia edildi. Hürriyet'te yer alan habere göre, o isimler ve görüşmelerin sonuçları...

Fatih Terim: İlk akla gelen isimdi. Daha önce de görüşülmüştü. Ancak federasyonun başka takımda çalışmasına izin vermemesi nedeniyle bu konu kapandı.

Hikmet Karaman: Saftig'in de yardımcılığını yapan tecrübeli teknik adam, yönetim içinde konuşuldu. Fakat bazı yöneticiler karşı çıktı.

Gheorghe Hagi: Pazar gecesi Polat Residence'ta gece geç saatlerde konuşuldu. En az 2.5 yıllık sözleşme ve ağır şartlar öne sürünce uzlaşma sağlanamadı.

Mircea Lucescu: S.Donetsk'in UEFA Kupası'nda iddialı bir konumda olması ve kendisine karşı izlenen tutum nedeniyle görevi kabul etmeye sıcak bakmadı.

Abdullah Avcı: Bülent Korkmaz konusunda problem yaşanması halinde kapısı çalınacak yerli adaydı.

Pazar gecesi gerçekleşen toplantıda, takımın sezon sonuna kadar Kalli'ye teslim edilmesi görüşü ortaya atıldı. Bir-iki yönetici de Hakan Şükür ismini telaffuz etti ancak üzerinde durulmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*