Korkmaz'dan galibiyet yorumu

Korkmaz'dan galibiyet yorumu.8948
  • Giriş : 06.04.2009 / 22:20:00

Aslan, Antep'te paçayı zor kurtardı. Tek golle üç puan avlayan Bülent Korkmaz, karşılaşma sonrası alınan galibiyetten bir hayli memnun oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray'ın kalesinde sayısız gol tehlikesi yaşadağı ama 3 puan çıkarmayı başardığı maçtan sonra konuşan Bülent Korkmaz, alınan galibiyetin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Bülent Korkmaz maçtan sonra şunları söyledi:

Çok sakatamız var ve onlara rağmen arkadaşlarının pozisyonlarında oynayan oyuncularımız ellerinden geleni yapıyor. Antep maçı çok zordu. Ben Antep'i her zaman takdir eden bir spor adamıyım. Buradan galip ayrılmak bizim için çok önemliydi.

Bizim için bu maç bitti ve bir diğeri başlıyor çünkü şampiyonluk kulvarında çok dikkatli olmalısınız. Bütün oyuncularımı kutluyorum. Ellerinden gelen herşeyi yaptılar. İlk yarının sonlarına doğru harika oynadılar ama final paslarını yapsaydılar daha farklı skor yakalabilirdik. İkinci yarıda kalecimiz çok önemli pozisyonlar çıkardı ve maçı almayı başardık..

Lincoln konusunda herkes birşeyler yazıyor. Ben Lincoln ile konuştum. Bana antrenman yaparsa Fenerbahçe maçına hazır duruma geleceğini söyledi. Ben gelmesini teklif ettim, o da samimiyetle hazır olmadığını söyledi. Çarşamba gününe kadar yoğun bir antrenman programı yapacak. Fiziksel anlamda güç kazanmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Fenerbahçe maçı öncesinde durumuna bakacağız ve konuşacağız. Durumu iyiyse oynatırım ama konuşmadan bir şey diyemem..

Fenerbahçe Galatasaray maçı dünyanın en önemli derbileri arasında. Kendi saha ve taraftarımız önünde oynayacağız. Burada sinirlerine hakim olan taraf maçı kazanır. Yarından itibaren o maça hazırlanmaya başlayacağız..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*