Korkmaz'dan sitem!

Korkmaz'dan sitem!.12441
  • Giriş : 31.01.2008 / 13:51:00
  • Güncelleme : 31.01.2008 / 14:41:31

Gençlerbirliği teknik direktörlüğü görevinden alınan Bülent Korkmaz, iyi bir takım yarattığını, ancak sözleşmesinin yönetim tarafından tek taraflı olarak feshedildiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Korkmaz, 2.5 yıllık sözleşmelerinin olduğunu ve Başkan İlhan Cavcav’ın bu süre sonuna kadar kendilerine destek sözü verdiğini belirterek, "Takıma geldiğimiz günden beri elimizden gelen her türlü çabayı göstererek, takım ruhunu yerleştirdik. Devre arasında transferlerimizi yaptık. Çok iyi bir takım kurduk. Türkiye Kupası’nda üçte üç yaparak, gücümüzü de gösterdik. Ligde de ikinci yarının ilk maçında OFTAŞ Spor karşısında iyi bir oyun sergiledik, ancak berabere kaldık. Bursaspor maçında da ilk yarıda iyi oynayan taraf bizdik. İkinci yarıda kötü oynadık. Ama futbolun içerisinde bunlar var" diye konuştu.

Bülent Korkmaz, bütün bunlara rağmen yönetimin futbolcularla da görüşerek, futbolcuların kendileri hakkındaki memnuniyetlerini öğrendiğini ifade ederek, şunları söyledi: "Şimdi bir takımda futbolcular teknik heyetten memnun. Takım başarı yolunda çok iyi sinyaller veriyor. Bir yönetim teknik heyetin görevine neden son verir? Bunu anlayamadık. Bizi çağırdılar, (görevi bırakın) dediler. Biz de kendilerine görevimize devam edeceğimizi, çünkü takımın iyi yolda olduğunu gördüğümüzü söyledik. Aklımıza bir tek şey geliyor. Bursaspor maçının 90. dakikasında yediğimiz golle sahadan 2-1 yenik ayrılmamız mı sözleşmemizi tek taraflı feshettirdi? Sayın Cavcav’ın bu konuyu basına açıklamasını bekliyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious