Korkmaz'dan taraftarlara çağrı

  • Giriş : 30.03.2007 / 00:00:00

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, pazartesi günü Trabzonspor karşısında kazanmak için mücadele edeceklerini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Korkmaz, "Taraftarımız tribünleri doldurmalı. Tek boş koltuk görmek istemiyorum" dedi.

Hacı Boydak Kulüp Sosyal Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Bülent Korkmaz, Trabzonspor maçı hazırlıklarını değerlendirdi.

Maç saati ve gününün değiştirilmesiyle ilgili açıklamaları kulüp yetkililerinin yaptığını hatırlatan Bülent Korkmaz, "Bizim işimiz, hangi gün olursa olsun sahaya çıkıp kazanmak için mücadele etmek olmalı. Tek düşüncemiz Trabzonspor'u yenmek. Milli takımlardaki 4 futbolcumuzun da aramıza katılmasıyla tam kadro çalışmaya başladık. Hedefimiz galibiyet" dedi.

Maçın pazartesi günü mesai saatine denk gelmesi nedeniyle Boydak Holding yönetim kurulu başkanı Hacı Boydak'ın fabrikasını erken kapatıp işçilerini maça göndereceğini de söyleyen Korkmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü:
"Bu desteğe tüm Kayseri katılmalı. Maça giden gitmeyen herkesi pazartesi günü Atatürk Stadı'nda görmek istiyorum. Çünkü bu maç çok önemli. Taraftarlarımız tribünleri doldurup sabırla takımlarını desteklemeliler. Biz de sahada kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Tüm planlarımız 3 puan üzerine. Taraftarımızın desteğiyle de bunu başaracağız."

Bülent Korkmaz, bu arada kaleci Fadhel'in kulüp yönetimiyle anlaşarak ayrıldığını, Güven'in ise hafif bir sakatlığının bulunduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious