Korku dağları sardı, 'Faşist Eylem' dediler

Korku dağları sardı, 'Faşist Eylem' dediler.13472
  • Giriş : 06.10.2008 / 11:09:00
  • Güncelleme : 06.10.2008 / 11:37:39

Protesto Türklerin de "demokratik" hakkıdır. Ama protestolar bir Kürt gazetesini oldukça rahatsız etmiş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Her an demokratik haklardan dem vuranlar, Türklerin acı kayıpları sonucu attıkları çığlıkları, protestoları "Provokasyon" olarak nitelediler. "Demokratik Hak" olarak bölücü-yıkıcı eylemleri sürekli bu kılıfın ardına saklayanların, iş Türklere gelince "Provokasyon" olarak nitelendirdiğini de gördük...

Terör örgütü PKK'nın Hakkari'nin Şemdinli İlçesindeki Aktütün Karakolu'nu basarak 16 askeri şehit etmesinin ardından Türkiye genelinde düzenlenen gösteriler Kürt gazetesini tedirgin etti.

TERÖR PROTESTOLARINA 'FAŞİST EYLEM' DEDİLER

Askerlerimizin şehit edilmesinin yarattığı infial sonucu bayrağını kapıp sokaklara çıkan vatandaşların yaptığı protesto gösterilerini 'faşist eylem' olarak tanımlayan Kürt gazetesi, gösterilerde atılan sloganlara da dikkat çekti.

"KAHROLSUN KÜRTLER"

Çeşitli illerde yapılan gösterileri tek tek sıralayan terör örgütü yanlısı gazete, protesto gösterilerinde atılan, 'Kahrolsun PKK', 'PKK Meclisten defol', 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Dişe diş, kana kan', 'Mecliste terörist istemiyoruz', 'Ya bu kanı durdurun, ya da millet durduracak' , 'Ne ABD ne AB tam bağımsız Türkiye', 'Vatan sana canım feda', 'Şehitlerin katili Amerika', 'Kahrolsun Kürtler' gibi sloganlara dikkat çekti.

ENSONHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*