Korku filmlerini aratmayan seri katil

Korku filmlerini aratmayan seri katil.4528
  • Giriş : 19.11.2008 / 15:29:00

Kartal'da Ağustos ayında bir kuyuda bulunan 3 erkek cesedine ilişkin araştırmalarının sürdüren Asayiş ekipleri, seri katili yakaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Katil zanlısının daha öncede 1 kişiyi öldürdüğü öne sürülürken, seri katilin kurbanları ile cinsel ilişkiye girdikten sonra öldürüp, değerli eşyalarını çaldığı iddia edildi.

Kartal'da geçtiğimiz Ağustos ayında boş bir arazi üzerindeki kuyu içerisinde 3 erkek bulunmuş, konuyla ilgili araştırmalarını sürdüren polis ekipleri, katil zanlısının yakalamak için çalışma başlatmıştı. Cinayetlere ilişkin çalışmalarını sürdüren polis ekipleri korku filmlerini aratmayan cinsten bir seri katil ile karşılaştı. Seri katilin, kaçırdığı kurbanları ile cinsel ilişkiye girdikten sonra öldürdüğü ve üzerindeki değerli eşyaları gasp ettiği öne sürüldü. Seri katilin izini süren İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri 32 yaşındaki Ö.D.'yi düzen düzenlenen operasyonla Kartal'da yakaladı. Ö.D.'ye yardım ettiği öne sürülen bir arkadaşı da gözaltına alındı.

26 Haziran 2008 tarihinde yine Kartal'da sahilde bulunan bir erkek cesedinin de katil zanlısının Ö.D. olduğu öne sürüldü. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgusu tamamlanan seri katil Ö.D. ve arkadaşı Kartal Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*