Korkunç kazadan büyük dram çıktı

Korkunç kazadan büyük dram çıktı.14494
  • Giriş : 21.06.2009 / 20:30:00

Dünkü kazada ölen 11 öğrenciden Neriman Yüce'nin babası da trafik kazasında ölmüş. Ailenin büyük sefalet içinde yaşadığ ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinin Çeltikçi beldesi yakınlarındaki trafik kazasında hayatını kaybedenlerden Neriman Üce, Çubuk ilçesinde toprağa verildi.

Sabah saatlerinde Akkuzulu Mahallesi'ndeki baba evine getirilen Üce'nin cenazesi, burada gözyaşlarıyla karşılandı. Kızının tülbent sarılı tabutuna sarılarak uzun süre ağlayan anne Yıldız Üce, ''Bugünleri de mi görecektim. Sen bana babanın emanetiydin. Daha doyamadan sana toprak aldı seni benden'' diye ağladı.

HARAP EVDE YAŞAM MÜCADELESİ

Daha sonra Akkuzulu Mahallesi Camisine götürülen Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi Üce'nin cenazesi öğle namazından önce kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Genç kızın kamyon şoförlüğü yapan babası Veyis Üce'nin de 4 yıl önce geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybettiği, anne Yıldız Üce'nin maddi zorluklar altında 6 çocuğuna bakmaya çalıştığı öğrenildi. Öte yandan, harap durumda olan bir evde yaşam mücadelesi veren Üce ailesinin, elektrik faturasını ödeyemediği için elektriklerinin kesik olduğu dikkati çekti.

BİR CENAZE DE KIRŞEHİR'DE

Kazada hayatını kaybedenlerden Gazi Üniversitesi 4'üncü sınıf öğrencisi Rukiye Sude Elham (22) Kırşehir'de toprağa verildi. Elham'ın cenazesi, sabah saatlerinde Kırşehir'deki Çukurçayır Mahallesi Taşlıtepe Sokak'ta bulunan baba evine getirildi. Elham'ın cenazesi, Ali Çam Camisi'ndeki öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Bağbaşı Mezarlığında toprağa verildi.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi Rukiye Sude Elham'ın 2 kız ve 1 erkek kardeşinin olduğu, babası Ahmet Elham'ın, Kırşehir Şoförler Odası'nda çalıştığı öğrenildi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Kazada yaşamını yitiren Gamze Gümüş Ertekin'in cenazesi (20), Eskişehir'in Beylikova ilçesinde toprağa verildi. Ertekin'in yakınları tarafından Ankara'dan alınan cenaze ambulansla Yunusemre Mahallesi Gençlik Caddesi'ndeki baba evine getirildi. Ertekin'in cenazesi, burada gözyaşlarıyla karşılandı.

Baba Ali İhsan, anne Şen ve Gamze Gümüş'ün kız kardeşi lise öğrencisi Pelin uzun süre ağladı. Acılı aile yakınları tarafından teselli edildi. Daha sonra Yunusemre Camisine götürülen Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Ertekin'in cenazesi, öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*