Korkunç kıskançlık cinneti!

Korkunç kıskançlık cinneti!.4528
  • Giriş : 14.10.2008 / 22:57:00

Erzincan'da, eski eşiyle ilişkisi olduğunu anladığı arkadaşını öldüren adam, hırsını alamayınca cesedi parçalara ayırıp ortadan kaldırmaya çalıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Erzincan'ın Mollaköy Beldesi'nde 2 hafta önce ortadan kaybolan bakkal 48 yaşındaki Hüseyin Bal'ın 4 parçaya bölünmüş cesedi, bir evin bahçesindeki fosseptikte bulundu. Evli ve 5 çocuk babası Bal'ın, en samimi arkadaşı Ali Per tarafından, boşandığı eşiyle ilişkisi olduğu gerekçesiyle planlı bir şekilde öldürüldüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan 50 yaşındaki Ali Per ve boşandıktan sonra tekrar birlikte yaşamaya başladığı eşi 45 yaşındaki Nurdan Kızılyel suçu itiraf etti.

Mollaköy Beldesinde çiftçilik ve bakkallık yapan Hüseyin Bal, 28 Eylül 2008 günü evinden çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Hüseyin Bal'ın telefon kayıtlarını incelemeye alan Jandarma, son olarak çok yakın arkadaşı Ali Per'in boşandığı eşi Nurdan Kızılyel ile görüştüğünü belirledi. Bunun üzerine Nurdan Kızılyel ve Ali Per gözaltına alındı.

'EVE ÇAĞIRTIP ÖLDÜRDÜM'

Nurdan Kızılyel ile bir süre önce boşanan ancak tekrar birlikte yaşamaya başlayan Ali Per, Hüseyin Bal'ı eşiyle ilişkisi olduğu için öldürdüğünü itiraf etti. Ali Per jandarmadaki ifadesinde şunları söyledi:

"Eşim Nurdan ile arkadaşım Hüseyin Bal'ın ilişkisi olduğunu öğrendim. Bunun üzerine Nurdan'a, 28 Eylül günü Hüseyin Bal'ı telefonla aratıp, Mollaköy Beldesi Atatürk Mahallesinde bulunan babası Mehmet Kızılyel'e ait eve çağırmasını sağladım. Eve gelen Hüseyin Bal, karşısında beni görünce şaşırdı. Bir süre tartıştık. Sonra Hüseyin'in kafasına demir çubukla vurarak öldürdüm. Cesedi bir gün evde kaldı. Ertesi gün cesedi bıçakla kol ve ayaklarından dört parçaya ayırdıktan sonra poşetlere koyarak evin bahçesinde bulunan fosseptiğe attık."

BIÇAK DA EVDE BULUNDU

Belirtilen evde ve bahçede yapılan incelemede Hüseyin Bal'ın cesedi ile cinayet sırasında kullanılan bıçak bulundu. Fosseptikten çıkartılan parçalanmış ceset, otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Jandarma tarafından gözaltına alınan ve 4 çocukları bulunan Ali Per ile Nurdan Kızılyel, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*