Korkunç tecavüz iddiası sonrası yangın

Korkunç tecavüz iddiası sonrası yangın.13347
  • Giriş : 07.11.2008 / 15:01:00

Niğde'de 3 kardeşin babaları ile birlikte olan kadına tecavüz ettikleri iddia edilen evde yangın çıktı. Salondaki eşyaların tamamı yanarken yangının nedeni araştırılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edinilen bilgiye göre, Bankalar Caddesi'nde Niğde Emniyet Müdürlüğü binasının yanındaki 5 katlı Mete Apartmanı'nın son katında babaları ile birlikte olan kadına tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklanan 3 kardeşin de yaşadığı evde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri kısa sürede yangına müdahale etti. İtfaiye merdiveninin kısa gelmesi nedeniyle, ekipler yangını söndürmekte güçlük çekti.

Bu sırada salondaki eşyaların tamamı yanarken, diğer odalarda da kısmen hasar meydana geldi. Diğer dairelere sıçramadan söndürülen yangının, evde unutulan sigara izmaritinden mi yoksa kundaklama sonucu mu çıktığının araştırıldığı bildirildi.

Bu arada, çocuklarının tecavüz iddiasıyla tutuklanıp cezaevine konulması nedeniyle İstanbul'dan Niğde'ye gelen anne Latife G'nin yangından 10-15 dakika önce evden ayrıldığı, yangının evde kimsenin bulunmadığı sırada çıktığı geldiği öğrenildi. Anne Latife G, yangını görünce sokakta baygınlık geçirdi. Olay yerine çağrılan ambulansla Niğde Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Latife G, tedavi altına alındı.

Öte yandan, baba İ.G.'nin de tecavüz olayından sonra İstanbul'a gittiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*