Kormaz istifa edecek mi?

Kormaz istifa edecek mi?.8948
  • Giriş : 02.05.2009 / 14:29:00

Hacettepe yenilgisinden sonra Bülent Korkmaz'ın istifası gündeme geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Teknik Direktörü, istifayı medya önünde konuşmayacağını söyledi, "Bu karar başkan ve yönetim kurulunun takdiridir" diye konuştu

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, ayrılık konusunda ser verip, sır vermedi, topu yönetime attı.
Hacettepe karşısında kötü oynadıklarını belirten sarı-kırmızılıların çalıştırıcısı, "Ağır bir yenilgi oldu. Hacettepe daha çok istedi, Onları kutluyorum. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık" dedi.

Artık şampiyonluk hedefinden koptuklarını söyleyebileceklerini ifade eden Korkmaz, hedeflerinin gelecek maçlarda Galatasaray'a yakışır bir şekilde oynamak ve Avrupa kupalarına katılmak olduğunu ifade etti.

'Eleştiriler normal'
Bülent Korkmaz, istifa konusunda yöneltilen sorulara ise şu yanıtı verdi:
"Bu tür konuları hiçbir zaman medya önünde konuşmam. Bu karar Galatasaray Başkanı ve Yönetim Kurulu'nun takdiridir. Eleştiriler olacak. Bu normal. Herkesin bir Futbol bilgisi var, kendine göre yorum yapabilir. Bunlara hiçbir zaman cevap vermedim, şimdi de vermeyeceğim."

Büyük baklava!
Uzun yıllar formasını giydiği Galatasaray'a ve eski takım arkadaşı Bülent Korkmaz'a ağır bir darbe indiren Hacettepe'nin hocası Ergün Penbe, "Daha önce şaka yollu, 'Biz maçlarımızı artık baklavasına oynuyoruz' demiştim. Bugün de büyük bir baklava vardı. Oyuncularıma maçtan zevk almalarını söyledim. Biz fırsatları değerlendirdik, Galatasaray ise şanssızdı" dedi. Genç hoca, Bülent Korkmaz'a yönelik protestolar için ise "Çok üzüldüm. Bugün Bülent'e yapılanlar ileride bize de yapılır. Galatasaray seyircisinin kendi bünyesinden yetişmiş birisine böyle davranmasını yanlış buluyorum" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*